Tebessüm Hurdacılık

Tebessüm Hurdacılık, Ankara Pursaklar Akyurt Çubuk Keçiören Yenimahalle Saray Karacaören Altınova Bağlum Etlik Batıkent hurdacı alımı firmasıdır. Her çeşit demir, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom nikel paslanmaz, kablo, akü, çinko, beyaz eşya, klima, kombi, şofben ve termosifon hurdalarını satmak için kurumsal firmamız Tebessüm Hurdacılığı arayınız.

TEBESSÜM HURDACILIK


Tebessüm Hurdacılık

Tebessüm Hurdacılık

Kurumsal Bilgilerimiz

Tebessüm Hurdacılık

Hurda Geridönüşüm firmamız Tebessüm Hurdacılık, her çeşit demir, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom nikel paslanmaz, kablo, akü, çinko, beyaz eşya, klima, kombi, şofben ve termosifon hurdalarını, Ankara Pursaklar, Akyurt, Çubuk, Keçiören, Yenimahalle ilçeleri ile Pursaklar Saray, Karacaören, Altınova, Keçiören Bağlum, Etlik ve Yenimahalle Batıkent semtleri başta olmak üzere Ankara genelinde satın alıp geridönüşüm sektörüne kazandırmak, hurda metal geridönüşüm sektöründe işçi istihdam etmek, geridönüştürülmediği taktirde doğaya terk edilecek malzemeleri satın alarak çevre ve doğamızı korumak amaçları ile Murat ARI tarafından Ankara'da kurulmuştur.

Kurulduğu günden itibaren, daima dürüt ticaret ilkeleri ile hurdacılık mesleği etik kurallarına göre hurdacılık mesleğini icra eden firmamız, telefonla firmamızın arandığı andan, söz verilen saatte hurdanın bulunduğu yere gidilmesi, hurdaların tartılması, fiyatlandırılması ve satın alınan hurda bedelinin hemen ödenmesi noktasında gösterdiği özen ve çaba doğrultusunda müşterilerinin ve iş ortaklarının takdirini kazanmış, bu sayede gerek hizmet alanını genişletme gerekse memnun müşteri potansiyelini artırma noktasında elinden gelen çabayı sarfederek, hurda alım satımında bölgede en fazla tercih ve tavsiye edilen firma durumuna gelmiştir.

İş Ortakları ve müşterilerinden aldığı bu destekle, çalışanlarını sürekli olarak motive eden firmamız ilk günki şevk ve azimle hurdacılık ve geridönüşüm mesleğini gururla ifa etmeye devam etmektedir.

Hurda satmak için hemen arayınız!

En Yakın Hurdacı Telefonu

0538 387 9735


  • Ankara genelinde, her çeşit hurdayı yerinden satın alıyoruz. Satın aldığımız tüm hurdaların ücretini nakit olarak ödüyoruz.

Pursaklar Hurdacı

Tebessüm Hurdacılık

Geridönüşüm özelliği olan malzemeler çöp değildir. Atık malzemelerin geridönüşüm ile yeniden hammaddeye dönüştürülmesi için çöpe atmayın yada doğaya terk etmeyin. Bu tür malzemeleri hurdacılara satarak hem çevremizi korumuş, hemde para kazanmış olursunuz. Ayrıca hurdacılık ve geridönüş sektöründe iş ve işçi istihdamına katkıda bulunmuş olursunuz.

Hurda Geridönüşüm Tebessüm Hurdacılık
Ankara Pursaklar Tebessüm Hurdacılık olarak, Ankara Pursaklar başta olmak üzere bağlı tüm ilçelerde her çeşit metal hurdayı yerinden satın alıyoruz. Bundan dolayı, hemen hurda satmak yada güncel fiyatlarını öğrenmek veya diğer sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.